Polish Assembly centre

Jesteśmy częścią holenderskiej Grupy B&C International, należącej do amerykańskiej grupy SPRINGS Window Fashions z siedzibą w Middleton, Wisconsin. Zajmujemy się produkcją dekoracji okiennych.

B&C działa na europejskich rynkach od ponad 50 lat a Polish Assembly Centre rozpoczęła swoją działalność na terenie Śremu w 2008 roku. Początkowo wynajmowaliśmy halę produkcyjną, jednak w 2012 roku przenieśliśmy się do nowoczesnego obiektu, który obecnie ma powierzchnię 15,8 tys. m2, znajdującego się przy ulicy Wiosennej 10.

szacunkowo rocznie
produkujemy ponad
2 mln rolet

O firmie

Jesteśmy centrum produkcyjnym.

Proces produkcyjny oparty jest na manualnej pracy naszych pracowników, którą wspomagają nowoczesne maszyny. Rocznie wytwarzamy ponad 2 mln rolet, które zdobią okna klientów z krajów europejskich. Satysfakcja klienta jest dla nas niezwykle ważnym aspektem, dlatego nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Regularnie aktualizujemy nasze kolekcje modelowe rolet, by podążać za najnowszymi trendami w branży. Dbamy również, by klient otrzymywał zamówione produkty zawsze na czas.
W naszej organizacji jest ściśle opracowany i zdefiniowany proces rozwiązywania problemów produkcyjnych. Analizując problemy techniczne i jakościowe zgłaszane przez naszych klientów oraz pracowników, staramy się je niwelować by produkować rolety wysokiej jakości oraz trwałości. Aby to osiągnąć, współpracujemy z dostawcami naszych komponentów lub rozwiązujemy problemy bezpośrednio z działem inżynieryjnego i jakości. Dbamy również o bezpieczeństwo naszych pracowników. Niwelujemy wszelkie niebezpieczeństwo.
Codziennie spotkamy się, aby analizować nasze bieżące wyniki oraz wskaźniki. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć szybkie działania korygujące i usprawniające, aby nasi klienci otrzymali wysokiej jakość produkt. Mamy otwartych wiele projektów, dzięki którym możemy zwiększyć satysfakcję klientów i ciągle się przy tym doskonalimy.
W naszej organizacji aktualnie zatrudniamy ok. 350 osób. Wspólnie pracujemy, ale także podejmujemy się dodatkowych działań, takich jak: wsparcie organizacji i inicjatyw charytatywnych. Również bawimy się i rywalizujemy w konkursach wewnętrznych, uczestniczymy w wydarzeniach sportowych.

Produkujemy rolety w dwóch grupach produktowych:

Rolety o wymiarach standardowych

Rolety o wymiarach standardowych - ten typ rolet można zakupić w najpopularniejszych sklepach wielkopowierzchniowych w większości krajów Unii Europejskiej.

Mimo masowej produkcji tego rodzaju dekoracji okiennych, równocześnie kładziemy nacisk na ich wysoką jakość, gdyż satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.

Rolety typu „made to measure”

Rolety typu „made to measure”, czyli dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Ten rodzaj produktów tworzony jest na podstawie specjalnych życzeń oraz wymagań nabywcy.

W ramach zakupu użytkownik może dowolnie wybrać nie tylko rodzaj oraz wymiar rolety, ale także typ oraz kolor materiału. Oferujemy około 190 różnych modeli rolet, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Każda roleta przechodzi przez 100% kontrolę wykonywaną przez wyszkolonych pracowników z działu kontroli jakości. Te dekoracje okienne charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także szybkim czasem wytworzenia oraz wysyłki.

Rolety „made to measure” dostarczane są do klientów głównie z krajów takich jak: Holandia, Dania oraz Czechy.

Chcemy być najlepszą fabryką w SPRINGS WINDOW FASHIONS. Dla PAC’a oraz dla naszych pracowników oznacza to szansę na prężny rozwój, natomiast dla klienta – satysfakcję z rolet, które dla niego stworzyliśmy.

Rolety Plissowane

Rolety Wolnowiszące

Rolety DUO – Dzień i Noc

Rolety Wertykalne

Żaluzje

Jak produkujemy nasze rolety?